Forum BDSM

Uległość? Dominacja? To dopiero początek drogi...

Ogłoszenie

UWAGA!!

Do regulaminu dodałam 2 dodatkowe punktu, w związku z tym zamieszczam cały regulamin ponownie poniżej.

REGULAMIN:

1. Jako użytkownik, musisz mieć skończone 18 lat.
2. Rozmowa na forum służy wymianie poglądów w sposób kulturalny.
3. Forum nie jest portalem randkowym, każdy użytkownik może zamieścić jedno ogłoszenie.
4. Każdy, kto rejestruje się na forum jest zobowiązany do przywitania się z użytkownikami w odpowiednim dziale.
5. Zabrania się umieszczania linków w podpisach/sygnaturach postów (chyba, że link jest bezpośrednio związany z treścią postu).
6. Użytkownicy, którzy pojawiają się na forum tylko w celach reklamowych, zostaną upomnieni, a następnie usunięci z forum.
7. Użytkownicy, którzy w ciągu miesiąca od rejestracji nie umieszczą postu powitalnego, zostaną usunięci z szeregu użytkowników.

W razie potrzeby zapraszam do kontaktu: kalirrka@gmail.com

#1 2014-03-19 13:42:18

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

nisza_E

Warto zawsze zacząć od siebie.

Od przeszło 3 lat jestem uległą mojego męża w wymiarze 24/7 (z małymi przerwami, ale jednak ). Dużo bardziej kręci mnie uległość psychiczna niż fizyczna choć i dobrym laniem nie pogardzę Mam ciągoty do Gorean Lifestyle, chociaż pewnie nigdy nie wprowadzę ich w życie

Forum powstało, ponieważ nie udało mi się znaleźć forum które dawałoby możliwość do swobodnej rozmowy i jednocześnie nie było głównie portalem matrymonialnym. Mam nadzieję, że z pomocą internautów uda się stworzyć takie miejsce.

Offline

 

#2 2014-03-23 21:13:19

 xamira

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: nisza_E

Witajcie
Swoją uległość odkryłam, a raczej ją zdefiniowałam trochę ponad 2 lata temu. obecnie mam Pana
Uwielbiam wszelkie formy zniewolenia, chłostę. fetysze...
Cenię sobie  stronę psychologiczną klimatów, zarówno tą dominującą jak i uległą,
Nie ma nic fantastyczniejszego jak odczytywanie z "z mowy ciała" Pana, że zbliżasz się do cienkiej granicy Jego cierpliwości...

Offline

 

#3 2014-04-01 09:17:31

 GalAnonim

Starszy użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2014-03-31
Posty: 121
Punktów :   

Re: nisza_E

Witajjj nisza i xamira

niszo -  cieszę się że jesteś i stworzyłaś to forum !


'Czołgaj się na czworakach przez błoto, a potem wstań, pocałuj mnie i podziękuj za to, że kazałem Ci się ubrudzić! '
G. Masterton

Offline

 

#4 2014-04-01 10:31:48

 nisza_E

http://skitime.pl/images/ranks/ranga_admin.png

7531075
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2014-03-19
Posty: 825
Punktów :   
WWW

Re: nisza_E

Ajaj, załapałam rumieńca

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.symbianowo.pun.pl www.the-dreamers.pun.pl www.pnp.pun.pl www.magiawyobrazni.pun.pl www.logistyk00.pun.pl